LOADING
PREV
NEXT
http://radiotuba.org/modules/mod_image_show_gk4/cache/stories.poster.dgk-is-197.jpg
http://radiotuba.org/modules/mod_image_show_gk4/cache/slideodswiezonagk-is-197.jpg
http://radiotuba.org/modules/mod_image_show_gk4/cache/sliderekrutacjagk-is-197.jpg
http://radiotuba.org/modules/mod_image_show_gk4/cache/slideforumgk-is-197.jpg
http://radiotuba.org/modules/mod_image_show_gk4/cache/10tkagk-is-197.jpg

Kanał DiscoPolo - Come Back !

Cześć! Słyszałeś już że RadioTuba rozpoczyna w sieci NOWY lepszy start? Często widziałeś że słuchacze pytali na forach o dawny Kanał DiscoPolo? RadioTuba Informuje! Wracamy nie z dawnym a NOWYM Kanałem DiscoPolo! Z dniem 23 Sierpnia w życiu radia będzie również uczestniczyć muzyka disco polo.

Informacja techniczna

Drodzy użytkownicy i słuchacze, chcielibyśmy Was poinformować o dalszej możliwości logowania na Wasze konta. Odświeżyliśmy stronę zostawiając wasze konta ! Możecie logować się za pomocą wcześniej utworzonego loginu i hasła ze starej wersji Tuby.

Rekrutacja na kanały

Otwieramy rekrutacje prezenterów na kanały. Jeżeli jesteś zainteresowany naszym radiem, chcesz na nim zagrać, masz do tego talent skorzystaj z formularza rekrutacyjnego znajdującego się w menu " Zostań prezenterem " .

Forum Radia Tuba

Zapraszamy wszystkich użytkowników na nasze forum. Na forum znajduje się wiele przydatnych informacji dotyczących radia. Wbudowany został również czat oraz gry.

TopClub - Twoja Gorąca 10

Z dniem 29 lipca 2012 roku ruszamy z Gorącą Dziesiątką HiTów na Kanale TopClub. W każdą niedzielę od godziny 18:00 do godziny 19:30 będziesz mógł usłyszeć najlepsze, najnowsze a przede wszystkim własne propozycje w Gorącej Dziesiątce!

TopClub - Twoja Gorąca 10 HiTów

Essex Mobile DJ